Klienci Indywidualni

Trasa 1

Turawa – Osowiec ( ok. 1 h- 4 km)
Rozpoczynamy spływ w Turawie i za około 40 minut na naszej trasie pojawi się most kolejowy. Trasa ta jest nadal uczęszczana i niektórzy z was ( Ci więksi szczęściarze mogą trafić na ciufę będąc pod mostem) Spływ kończymy na przystani z numerem 1 po prawej stronie przed tamą.

Trasa 2

Turawa – Kolanowice (ok. 2 h- 8 km)
Płyniemy tym samym odcinkiem, jak trasa 1. Po dopłynięciu do tamy w Węgrach/Osowcu wysiadamy z kajaków przy lewym brzegu rzeki, przed progiem wodnym (znak z literą P). Przenosimy kajaki ok. 150 m i kontynuujemy spływ. Mijamy zabudowania wiejskie w Węgrach, a następnie w Kolanowicach. Spływ kończymy na przystani po lewej stronie z numerem 2 przy moście drogowym.

Trasa 3

Turawa – Luboszyce (ok. 3 h- 12 km)
Płyniemy tak samo, jak w przypadku tras 1 i 2 jednak w Kolanowicach płyniemy dalej. Dopływamy do elektrowni, tym razem w Biadaczu. Wysiadamy z kajaków przy pomoście z prawej strony (znak z literą P). Przenosimy kajaki ok. 100 m i płyniemy dalej. Spływ kończymy przy przystani po lewej stronie z numerem 3, przy elektrowni wodnej w Luboszycach.

Trasa 4

Turawa- Czarnowąsy (ok. 4 h – 16 km)
Trasa dla tych co mają trochę więcej czasu. W Luboszycach na przystani po lewej stronie przenosimy kajaki za tamę i płyniemy dalej. Spływ kończymy po lewej stronie za mostem w Czarnowąsach.

Do zapamiętania 🙂

Rzeka się nigdzie nie rozwidla, nie da się w niej zgubić, ani zabłądzić, cywilizacja jest blisko, można powiedzieć, że za krzakami.
1, 2, 3 to stacje końcowe z stamtąd możemy was odebrać.

P – oznacza przenoszenie kajaka, nie ma możliwości aby dojechać tam autem.